• SKANER X-RAY ELEKTRON-SXRF-2820

  ELEKTRON-SXRF-2820  przeznaczony jest do badania produktów w opakowaniach kartonowych, plastikowych, PET, PE, vaccum, z metalizą, aluminiowych, szklanych oraz w metalowych płaskich puszkach.

 • ELEKTRON-SXRF-4080DE +AI

  ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jako pierwsza firma na świecie zastosowała w programie skanerów X-Ray sztuczną inteligencję AI na tak dużą skalę. Robot AI analizując dane z układu odbiorczego skanera X-Ray wskazuje urządzeniu w jaki sposób ma interpretować skanowane produkty. Robot AI uczy się rozpoznawać i eliminować ciała obce znacznie dokładniej niż skanery firm konkurencyjnych. Znacznie przewyższa poziomem detekcji inne skanery X-Ray zwłaszcza w trudnych produktach podawanych nieregularnie luzem. Skaner X- Ray ELEKTRON-SXRF-4080DE posiada najwyższy poziom detekcji wśród skanerów X- Ray, szczególnie do eliminacji kości i ości, jak I również innych ciał obcych takich jak szkło, guma, plastik. Zawdzięcza to najnowszej technologii tzw. DUAL ENERGY

 • SKANER X-RAY DO DETEKCJI KOŚCI

  Skaner ELEKTRON-SXRF-4080 z systemem zwrotnym, został zaprojektowany do kontroli filetów z piersi kurczaka. System „ZWROT” umożliwia przekierowanie odrzuconego produktu do ponownej kontroli.

 • ELEKTRON-SXRF-2480

  ELEKTRON-SXRF-2480 doskonale nadaje się do badania wszelkich produktów zapakowanych w folie metalizowane, tacki aluminiowe czy metalowe płaskie puszki. Skaner X-Ray wykrywa wszelkie ciała obce, których gęstość i ciężar właściwy jest wyższy od wody (każde ciało które po wrzuceniu do wody natychmiast tonie)

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-4080

  ELEKTRON-SXRF stosowany jest do badania różnego rodzaju mięs, ryb, owoców morza a także takich produktów jak kawa paczkowana, słodycze, przyprawy itp. Urządzenie zostało tak zaprojektowane aby mogło pracować z produktami zapakowanymi w folię metalizowaną, folię aluminiową, niskie puszki metalowe oraz małe słoiki.

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-4080

  ELEKTRON-SXRF służy do testowania małych produktów w pozycji stojącej, takich jak jogurty, dodatki do jogurtów czy kremy, a także produktów w pozycji leżącej. Skaner RTG został zaprojektowany tak, aby mógł pracować z produktami pakowanymi w folię metaliczną, folię aluminiową, niskie puszki metalowe oraz małe słoiczki.

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-4080 S z automatycznym separatorem

  ELEKTRON-SXRF-4080 S z automatycznym separatorem został tak zaprojektowany aby mógł pracować z produktami zapakowanymi w folię metalizowaną, folię aluminiową, niskie puszki metalowe oraz małe słoiki. Urządzenie stosowane jest do kontroli mięsa wołowego, wieprzowego a także drobiowego, wędlin, ryb, owoców morza, bakalii, kawy paczkowanej, słodyczy, przypraw itp.

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-4080 z tunelami bezpieczeństwa

  ELEKTRON-SXRF-4080 z tunelami bezpieczeństwa stosowane są do badania produktów zapakowanych w słoiki – pieczarki, ogórki, papryka konserwowa a także szklane i plastikowe butelki np. woda, olej lub napoje takie jak sok czy oranżada.

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-4080-S FLAP

  ELEKTRON-SXRF-4080-S FLAP został zaprojektowany do badania produktów takich jak mrożone owoce, orzechy, ziarna itp. Skaner został wyposażony w automatyczny odrzutnik w postaci szybkiej zapadni typu "FLAP". 

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF ASG 60/120 do produktów sypkich

  ELEKTRON-SXRF ASG 60/120 do produktów sypkich podawanych luzem został wyposażony w lej zasypowy z podajnikiem i wibrorynną oraz w automatyczny odrzutnik pneumatyczny, wielopunktowy - 32 dysze pneumatyczne (Air Shot Gun). Urządzenie stosowane jest do badania produktów takich jak ziarna zbóż, kaszy, cukru, ryżu, orzechów, grochu, migdałów, kawy itp.

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-6080

  ELEKTRON-SXRF-6080 przeznaczony do badania wszelkich produktów spożywczych niezależnie od opakowania. Bada produkty zapakowane w folię metalizowaną, folie aluminiową, a nawet puszki metalowe.

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-1630I

  Skaner X-Ray przeznaczony jest do dokładnego badania produktów w pozycji stojącej zapakowanych w butelki, słoiki z metalową nakrętką oraz w wysokie puszki.

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-2080II

  ELEKTRON-SXRFB-II przeznaczony jest do badania produktów płynnych i zawiesin zapakowanych w słoiki, metalowe puszki oraz szklane lub plastikowe butelki w pozycji stojącej. Tego typu Skaner X-Ray jest stosowany do badania np. ogórków konserwowych, pieczarek w zalewie octowej, dżemów, oleju, mleka itp.

 • Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-2025III

  Skaner X- Ray ELEKTRON-SXRF-2025III z automatycznym separatorem, służy do detekcji ciał obcych w postaci drobin wszelkich metali, kości, kamieni, szkła, twardego plastiku a nawet gumy. Dzięki technologicznemu połączeniu trzech wiązek badających produkt, zapewnia najwyższy poziom detekcji.