Wyniki z testów urządzeń rentgenowskich X-Ray


W 2016 roku został przeprowadzony test urządzeń rentgenowskich X-Ray.  Celem wykonania takich prób było określenie skuteczności urządzeń poz względem wykrywalności obecności kości.  Jesteście Państwo ciekawi wyniku? Poniżej zachęcamy do zapoznania się z opinią.    


Brązowy vector w 6 edycji konkursu vector 2018


Wykorzystanie e-prowadników firmy igus ® w naszej liniowej wadze wielogłowicowej ELEKTRON-LWW-8 zostało nagrodzone brązowym vectorem 2018, z czego jesteśmy dumni. Na naszym profilu Facebook znajdziecie Państwo link z artykułem o idei konkursu oraz pozostałymi zwycięzcami. Poniżej przedstawiamy pisemne słowa uznania od Dyrektora Zarządzającego Systemem e-prowadinków igus ® i Wiceprezesa działu oddziałów biznesowych e-chainsystems ®. Udostępniamy również opublikowany w specjalnym katalogu, opis naszego rozwiązania wśród pozostałych uczestników konkursu z całego świata.


SUPER DROB


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie 12 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, lub w zalewie słonej w skrzyniach E1, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo o kształtach regularny


Fish Food Sp. z o.o.


Firma Fish Food Sp. z o.o. użytkuje od 2015 roku 6 wykrywaczy metali z transporterem ruchomym ES-MDC-3012 firmy Elektronik System Piotr Cieśliński. Urządzenia zostały wykonane zgodnie z zapotrzebowaniem i ustalonymi  parametrami technicznymi.


Pomerania Frucht Spółka z o.o


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy Pomerania Frucht Spółka z o.o.


Zakłady Mięsne "ZAKRZEWSCY"


W roku 2010 Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie zbudowała na nasze zamówienie pierwszy, przemysłowy wykrywacz metali ES-IMD-I-6025, na transporterze ruchomym do badania surowego mięsa w procesie produkcyjnym zapakowanego luzem i w skrzyniach E2.


WIPASZ S.A.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie już od 2010 roku 9 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, pakowanego w skrzyniach El, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo VACUM, o kształtach regularnych i nieregularnych,


WIPASZ S.A.


Dot.: wyboru oferty na dostawę i montaż przemysłowych wykrywaczy metali do ZD Mława.


DE GRAAF POLAND SP. Z O.O.


De Graaf Poland Sp. z o.o. Niniejszym listem referencyjnym potwierdzam współpracę z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński.


HILDING ANDERS POLSKA


Nasza firma jest wiodącym producentem materacy i innych produktów dla IKEA. Jest to bardzo wymagający odbiorca. Jednym z istotnych systemów kontroli jakości jest badanie naszych produktów pod kontem detekcji odłamków igieł dziewiarskich.


KDC Pomorzanka Sp. z o.o.


KDC Pomorzanka, Oddział w Słupsku, od wielu lat współpracuje z Firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy. 


ROLMEX s.j.


Firma Rolmex s.j. użytkuje od 2006 roku, wykrywacz metali ES-MD-5020, produkcji firmyELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński. 


P.U.H DOMINIK


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała w 2014 roku na nasze zamówienie dwa urządzenia do kontroli ostatecznej produktów.


CUKIERNICTWO-HANDEL ‘’MAKO’’ Sp. z o.o.


Firma o.o. Cukiernictwo-Handel MAKO Sp. z o.o. użytkuje od 2013 roku wykrywacz metali ES-IMD-I-4015, produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński. Urządzenie to zostało zbudowane po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy oraz szczegółowych parametrów technicznych.