ŻYNDA PRODUKCJA GRZYBÓW I SKUP RUNA LEŚNEGO


Niniejszym listem pragnę podziękować i udzielić referencji firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, Zakupiony w 2021 roku detektor metalu ELEKTRON-MD-3015-H-1800 odznacza się wysoką jakością wykonania oraz doskonałymi parametrami detekcji. 


LARO SP. Z O.O. SP. K.


Zakupione od firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński wykrywacze metali ELEKTRON-MD charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Urządzenia w pełni spełniają nasze oczekiwania, charakteryzują się niezawodnością pracy przy intensywnej eksploatacji oraz wysoką skutecznością wykrywania. Firmę charakteryzuje kompetentny personel o wysokim poziomie obsługi oraz w pełni zaangażowany serwis techniczny.


MALMON "RADOSŁAW MALMON"


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy MALMON Radosław Malmon, detektor metali ES - IMD - 5028 , który wykorzystywany jest do kontroli produktów sypkich ( tj . nasiona , mieszanki wieloziarniste , słody , mąki i in . ) , w które zaopatrywane są piekarnie i cukiernie. Detektor metalu do dnia dzisiejszego pracuje w trybie ciągłym bez zarzutu. Urządzenie jest proste w obsłudze , bez zbędnych funkcji i wytrzymałe .


PREBAKE SP.Z O.O


Od 2010 roku firma PREBAKE Sp . z o.o. użytkuje detektor ES - IMD - 1-5027 firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński , który w niezmiennej , wysokiej jakości , odpowlada za jakość i bezpieczeństwo przy tworzeniu naszych wyrobów piekarniczych i ciastkarskich . Urządzenie charakteryzuje się intuicyjną i łatwą obsługą . Starannie wykonany pozwala na niezawodne , długoletnie użytkowanie .


FRESH SLAW POLAND SP. Z O.O.


LIST REFERENCYJNY Firma Fresh Slaw POLAND Sp . z o.o. Wspólpracuje z firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński juz od prawie 3 lat . Na naszym zakładzie produkcyjnym posiadamy 4 detektory metali typu ELEKTRON - MD - 3012LCD - HFR produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM . Z działania detektorów jesteśmy zadowoleni - działają bez zarzutów . Urządzenia pracują w trybie ciągłym i są dla nas niezawodne , co na zakladzie produkującym produkty spożywcze jest niezwykle ważne .


ARNICA SP Z O.O.


LIST REFERENCYJNY Niniejszym Listem Referencyjnym potwierdzam współpracę z firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński . Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy Arnica Sp z o.o . wykrywacz metali ELEKTRON - MD - 5025H do kontroli produktów sypkich i mokrych o konsystencji sosów. Przeprowadzone testy pozwoliły na potwierdzenie wysokich parametrów oraz profesjonalne wykonanie.


Przedsiębiorstwo handlowe "Bizon"


Od ponad 25 lat firma BIZON swoją działalność opiera na produkcji ciast domowych, tortów i wypieków a wysoka jakość jest głównym przewodnikiem wszystkich działań. Detektor metalu jest podstawowym narzędziem pozwalającym otrzymać produkty nie tylko smaczne ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia.


PPH "RYSIEK" Spółka Jawna


Firma PPH "RYSIEK" Spółka Jawna nabyła i eksploatuje przemysłowy detektor metali ELEKTRO-MD-5025HF wykonanego przez firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach. Wykrywacz metali został zbudowany i dostarczony do naszej firmy w terminie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.


FARIO SP.J.


w 2017 roku dokonaliśmy zakupu w firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie , detektorów metali ELEKTRON-MD-3008 HFR oraz MD-3012 HFR. Od tamtej pory maszyny te są intensywnie eksploatowane i ani razu się nie zepsuły. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Wykrywacze są należycie zaprojektowane i wykonane.


EDMIR-POL DETEKTOR METALI MD-2025


W firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński zamówiliśmy detektor metalu MD-2025 dostosowany do potrzeb branży przyprawowej. Detektor został wykonany w ustalonym terminie i zgodnie z zamówieniem. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, zgodnie z naszym zapotrzebowaniem. Pracuje już kilka lat w trudnych warunkach produkcyjnych.


RIZOMA ES-IMD-I-5025


Ninijeszym Listem Referencyjnym potwierdzam współpracę z firmą Elektronik System Piotr Cieśliński.


Foodmania


Kolejny klient zadowolony z długotrwałej współpracy. Bardzo się cieszymy a zarazem jest nam miło słyszeć dobre słowa dlatego każdego dnia staramy się doskonalić dla naszych klientów.


Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb Sp.zo.o.


W sierpniu 2021 roku przeprowadziliśmy testy wykrywacza ES-IMD-I-1520 R , które pozwoliły nam potwierdzić skuteczność urządzenia pod względem wykrywania metali.


Wyniki z testów urządzeń rentgenowskich X-Ray


W 2016 roku został przeprowadzony test urządzeń rentgenowskich X-Ray.  Celem wykonania takich prób było określenie skuteczności urządzeń poz względem wykrywalności obecności kości.  Jesteście Państwo ciekawi wyniku? Powyżej zachęcamy do zapoznania się z opinią.    


Brązowy vector w 6 edycji konkursu vector 2018


Wykorzystanie e-prowadników firmy igus ® w naszej liniowej wadze wielogłowicowej ELEKTRON-LWW-8 zostało nagrodzone brązowym vectorem 2018, z czego jesteśmy dumni. Na naszym profilu Facebook znajdziecie Państwo link z artykułem o idei konkursu oraz pozostałymi zwycięzcami. Poniżej przedstawiamy pisemne słowa uznania od Dyrektora Zarządzającego Systemem e-prowadinków igus ® i Wiceprezesa działu oddziałów biznesowych e-chainsystems ®. Udostępniamy również opublikowany w specjalnym katalogu, opis naszego rozwiązania wśród pozostałych uczestników konkursu z całego świata.


SUPER DROB


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie 12 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, lub w zalewie słonej w skrzyniach E1, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo o kształtach regularnych i nieregularnych,  dwa precyzyjne systemy COMBO - wagi dynamiczne połączone z detektorem metali serii ES-IMD,  sortownicę z wagą dynamiczną oraz wagę wielogłowicową (rozważarkę) ES-WW-14H. Wszystkie maszyny zostały wykonane perfekcyjnie, zgodnie z naszymi wymaganiami.