ZAKŁADY MIĘSNE SKIBA S.A.


Zaklady Mięsne Skiba S.A. z siedzibą w Chojnicach potwierdzają współpracę z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach, która w roku 2015 1 2016 wykonala na nasze zamówienie dziesięć sztuk detektorów metalu do bodonia surowego mięsa oraz wędlin w procesie produkcyjnym.


ŻYNDA PRODUKCJA GRZYBÓW I SKUP RUNA LEŚNEGO


Niniejszym listem pragnę podziękować i udzielić referencji firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, Zakupiony w 2021 roku detektor metalu ELEKTRON-MD-3015-H-1800 odznacza się wysoką jakością wykonania oraz doskonałymi parametrami detekcji. 


LARO SP. Z O.O. SP. K.


Zakupione od firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński wykrywacze metali ELEKTRON-MD charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Urządzenia w pełni spełniają nasze oczekiwania, charakteryzują się niezawodnością pracy przy intensywnej eksploatacji oraz wysoką skutecznością wykrywania. Firmę charakteryzuje kompetentny personel o wysokim poziomie obsługi oraz w pełni zaangażowany serwis techniczny.


MALMON "RADOSŁAW MALMON"


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy MALMON Radosław Malmon, detektor metali ES - IMD - 5028 , który wykorzystywany jest do kontroli produktów sypkich ( tj . nasiona , mieszanki wieloziarniste , słody , mąki i in . ) , w które zaopatrywane są piekarnie i cukiernie. Detektor metalu do dnia dzisiejszego pracuje w trybie ciągłym bez zarzutu. Urządzenie jest proste w obsłudze , bez zbędnych funkcji i wytrzymałe .


PREBAKE SP.Z O.O


Od 2010 roku firma PREBAKE Sp . z o.o. użytkuje detektor ES - IMD - 1-5027 firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński , który w niezmiennej , wysokiej jakości , odpowlada za jakość i bezpieczeństwo przy tworzeniu naszych wyrobów piekarniczych i ciastkarskich . Urządzenie charakteryzuje się intuicyjną i łatwą obsługą . Starannie wykonany pozwala na niezawodne , długoletnie użytkowanie .


FRESH SLAW POLAND SP. Z O.O.


LIST REFERENCYJNY Firma Fresh Slaw POLAND Sp . z o.o. Wspólpracuje z firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński juz od prawie 3 lat . Na naszym zakładzie produkcyjnym posiadamy 4 detektory metali typu ELEKTRON - MD - 3012LCD - HFR produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM . Z działania detektorów jesteśmy zadowoleni - działają bez zarzutów . Urządzenia pracują w trybie ciągłym i są dla nas niezawodne , co na zakladzie produkującym produkty spożywcze jest niezwykle ważne .


ARNICA SP Z O.O.


LIST REFERENCYJNY Niniejszym Listem Referencyjnym potwierdzam współpracę z firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński . Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy Arnica Sp z o.o . wykrywacz metali ELEKTRON - MD - 5025H do kontroli produktów sypkich i mokrych o konsystencji sosów. Przeprowadzone testy pozwoliły na potwierdzenie wysokich parametrów oraz profesjonalne wykonanie.


Przedsiębiorstwo handlowe "Bizon"


Od ponad 25 lat firma BIZON swoją działalność opiera na produkcji ciast domowych, tortów i wypieków a wysoka jakość jest głównym przewodnikiem wszystkich działań. Detektor metalu jest podstawowym narzędziem pozwalającym otrzymać produkty nie tylko smaczne ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia.


PPH "RYSIEK" Spółka Jawna


Firma PPH "RYSIEK" Spółka Jawna nabyła i eksploatuje przemysłowy detektor metali ELEKTRO-MD-5025HF wykonanego przez firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach. Wykrywacz metali został zbudowany i dostarczony do naszej firmy w terminie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.


FARIO SP.J.


w 2017 roku dokonaliśmy zakupu w firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie , detektorów metali ELEKTRON-MD-3008 HFR oraz MD-3012 HFR. Od tamtej pory maszyny te są intensywnie eksploatowane i ani razu się nie zepsuły. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Wykrywacze są należycie zaprojektowane i wykonane.


EDMIR-POL DETEKTOR METALI MD-2025


W firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński zamówiliśmy detektor metalu MD-2025 dostosowany do potrzeb branży przyprawowej. Detektor został wykonany w ustalonym terminie i zgodnie z zamówieniem. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, zgodnie z naszym zapotrzebowaniem. Pracuje już kilka lat w trudnych warunkach produkcyjnych.


RIZOMA ES-IMD-I-5025


Ninijeszym Listem Referencyjnym potwierdzam współpracę z firmą Elektronik System Piotr Cieśliński.


Foodmania


Kolejny klient zadowolony z długotrwałej współpracy. Bardzo się cieszymy a zarazem jest nam miło słyszeć dobre słowa dlatego każdego dnia staramy się doskonalić dla naszych klientów.


Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb Sp.zo.o.


W sierpniu 2021 roku przeprowadziliśmy testy wykrywacza ES-IMD-I-1520 R , które pozwoliły nam potwierdzić skuteczność urządzenia pod względem wykrywania metali.


Wyniki z testów urządzeń rentgenowskich X-Ray


W 2016 roku został przeprowadzony test urządzeń rentgenowskich X-Ray.  Celem wykonania takich prób było określenie skuteczności urządzeń poz względem wykrywalności obecności kości.  Jesteście Państwo ciekawi wyniku? Powyżej zachęcamy do zapoznania się z opinią.    


Brązowy vector w 6 edycji konkursu vector 2018


Wykorzystanie e-prowadników firmy igus ® w naszej liniowej wadze wielogłowicowej ELEKTRON-LWW-8 zostało nagrodzone brązowym vectorem 2018, z czego jesteśmy dumni. Na naszym profilu Facebook znajdziecie Państwo link z artykułem o idei konkursu oraz pozostałymi zwycięzcami. Poniżej przedstawiamy pisemne słowa uznania od Dyrektora Zarządzającego Systemem e-prowadinków igus ® i Wiceprezesa działu oddziałów biznesowych e-chainsystems ®. Udostępniamy również opublikowany w specjalnym katalogu, opis naszego rozwiązania wśród pozostałych uczestników konkursu z całego świata.


SUPER DROB


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie 12 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, lub w zalewie słonej w skrzyniach E1, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo o kształtach regularnych i nieregularnych,  dwa precyzyjne systemy COMBO - wagi dynamiczne połączone z detektorem metali serii ES-IMD,  sortownicę z wagą dynamiczną oraz wagę wielogłowicową (rozważarkę) ES-WW-14H. Wszystkie maszyny zostały wykonane perfekcyjnie, zgodnie z naszymi wymaganiami.


WIPASZ S.A.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie już od 2010 roku 9 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, pakowanego w skrzyniach El, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo VACUM, o kształtach regularnych i


Zakłady Mięsne "ZAKRZEWSCY"


W roku 2010 Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie zbudowała na nasze zamówienie pierwszy, przemysłowy wykrywacz metali ES-IMD-I-6025, na transporterze ruchomym do badania surowego mięsa w procesie produkcyjnym zapakowanego luzem i w skrzyniach E2.


POMERANIA FRUCHT Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy Pomerania Frucht Spółka z o.o. serię wykrywaczy metali ELEKTRON-MD-5025FR-LCD; ELEKTRON-MD-4008HFR-LCD-1750; ELEKTRON-MD-4008HFR-LCD-2310; ES-IMD-I-2340 oraz separator ES-MD-SEP-500 do kontroli i badania głęboko zamrożonych owoców.


WIPASZ S.A.


Dot.: wyboru oferty na dostawę i montaż przemysłowych wykrywaczy metali do ZD Mława.


HILDING ANDERS POLSKA


Nasza firma jest wiodącym producentem materacy i innych produktów dla IKEA. Jest to bardzo wymagający odbiorca. Jednym z istotnych systemów kontroli jakości jest badanie naszych produktów pod kontem detekcji odłamków igieł dziewiarskich.


CARUMO POLSMAK


Od 2012 roku posiadamy przemysłowy detektor metali ES-IMD-5025 produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach. Detektor służy do badania produktów sypkich typu mieszanki przyprawowe i funkcjonalne. Urządzenie jest w ciągłej eksploatacji i pracuje bez zarzutu, maszynę charakteryzuje wysoki poziom detekcji, bezawaryjność, prosta obsługa a także najwyższa jakość wykonania. Urządzenie zostało wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i spełnia wymagania nasze oraz naszych audytorów. Na szczególną pochwałę zasługuje dbałość o klienta oraz szybki i profesjonalny serwis, który składa się z kompetentnego personelu na wysokim poziomie technicznym. Z dotychczasowej współpracy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jesteśmy w pełni zadowoleni, dlatego z przyjemnością możemy polecić tę firmę jako godnego producenta maszyn do kontroli jakości. 


POLSKIE JAGODY


Grupa Producentów Owoców "Polskie Jagody" Sp. z o.o. nabyła i eksploatuje przemysłowy detektor metali ES-MDC-3012R produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach. Detektor metali służy do kontroli owoców borówki. Użytkowaną przez nas maszynę charakteryzuje bezawaryjność, intuicyjna obsługa oraz najwyższa jakość wykonania. Poziom detekcji spełnia wymogi nasze oraz naszych audytorów. Serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny jest szybki i profesjonalny, a koszty pozostają na rozsądnym poziomie. Wykrywacz metali ES-MDC-3012R nadal pracuje bez zarzutu.  Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego polecamy firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jako solidnego i wiarygodnego producenta maszyn do kontroli produktów w przemyśle spożywczym. 


SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "KAMOS"


Od ponad pięciu lat współpracujemy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński. W 2014 roku firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński wykonała na nasze zamówienie dwa przemysłowe wykrywacze metali ES-IMD-I-4008 i ES-IMD-I-4015 do wykrywania wszelkich metali w twarogu i serze pleśniowym.  Urządzenia odznaczają się prostą obsługą, wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz - co najważniejsze - bardzo wysokim poziomem detekcji. Fachowy, szybki i doświadczony serwis składa się z wykwalifikowanego personelu, który jest zawsze dla nas ogromnym wsparciem.  Zakupione przez nas maszyny do dnia dzisiejszego pracują w trybie ciągłym bez zarzutu zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wymaganiami naszych audytorów.  Z przyjemnością możemy stwierdzić, że firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jest godnym polecenia producentem maszyn do kontroli jakości.


PPH "RYSIEK"


Potwierdzamy współpracę z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, która wykonała dla naszego Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego „RYSIEK” Spółka Jawna - S. Pokwap, B. Pokwap, Zakład Rozbioru Mięsa – oddział w Myszkowie detektor metalu ELEKTRON-MD-5025 HF. Urządzenie zostało zastosowane do badania produktów spożywczych w postaci świeżych i mrożonych elementów mięsa wołowego oraz mięsa wołowego mielonego. Wykrywacz charakteryzuje się przede wszystkim wysokim poziomem detekcji, przemyślaną konstrukcją, niezawodnością a co za tym idzie bezawaryjnością oraz intuicyjną obsługą. Nieodłącznym elementem we współpracy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jest szybki serwis składający się z wykwalifikowanego personelu świadczącego usługi na wysokim poziomie. ELEKTRON-MD-5025 HF zakupiliśmy w 2016 roku i do dnia dzisiejszego pracuje w trybie ciągłym bez zarzutu oraz zgodnie z naszymi wymaganiami. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę  ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński innym podmiotom, które cenią sobie profesjonalizm oraz rzetelność, a ponadto wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów. 


Limaro 1989 Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach, wykonała na nasz zamówienie dwa detektory metalu ELEKTRON-MD-3012R oraz ES-IMD-I-4015 ELEKTRON przeznaczone do badania wyrobów piekarniczo-cukierniczych oraz garmażeryjnych. Zakupione przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością a także prostą obsługą która wynika z przemyślanego zaprojektowania. Urządzenia od 2016 roku pracują w trybie ciągłym bez zarzutu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do pracy maszyn. Na duże uznanie zasługuje również szybki serwis składający się z kompetentnego personelu na wysokim poziomie. Z dotychczasowej współpracy jesteśmy zadowoleni dlatego też polecamy firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jako producenta maszyn do kontroli jakości.


MELANKO


W 2013 roku firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach wykonała na nasze zamówienie przemysłowy detektor metalu ES-IMD-I-5025 zgodnie z naszymi wymaganiami.  Urządzenie cechują przede wszystkim wysoki poziom detekcji, wysoka jakość pracy, bezawaryjność oraz prosta obsługa wynikająca z przemyślanego zaprojektowania. Wysokie parametry detekcji spełniają w 100% nasze wymagania oraz wymagania naszych audytorów.  Przeprowadzone w różnych warunkach testy powyższego urządzenia pozwoliły na potwierdzenie jego wysokich parametrów i profesjonalnego wykonania. Na duże uznanie zasługuje szybki serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny, który składa się z kompetentnego personelu na wysokim poziomie technicznym. Urządzenie do dnia dzisiejszego pracuje w trybie ciągłym bez zarzutu. Z dotychczasowej współpracy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jesteśmy zadowoleni. Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jest godna polecenia. 


KWALITA


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach wykonała na nasze zamówienie dwa wykrywacze metali ES-IMD-5025HF-1500 do dodatków piekarniczo-cukierniczych. Dostarczone przemysłowe wykrywacze metali, wyróżniają się swoją niezawodnością, niezwykłą precyzją i solidną trwałością. Detektory odnajdują się w zróżnicowanych warunkach otoczenia - od chłodni, przez pomieszczenia o dużej wilgotności, aż do przestrzeni silnie zapylonych. Mimo wielu funkcji, urządzenia są bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Inwestycja w przemysłowe wykrywacze metali, które wykonała firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński zapewnia naszej firmie spokój wypływający z gwarancji zgodności produktów z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa żywności. Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński gwarantuje profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie.


FISH FOOD Sp. z o.o.


Firma Fish Food Sp. z o.o. użytkuje od 2015 roku 6 wykrywaczy metali z transporterem ruchomym ES-MDC-3012 firmy Elektronik System Piotr Cieśliński. Urządzenia zostały wykonane zgodnie z zapotrzebowaniem i ustalonymi  parametrami technicznymi. Detektory wykorzystujemy do kontroli wyrobów paczkowanych, w szczególności filetów śledziowych (gaz, śmietana, olej, zalewa). W okresie użytkowania uzyskaliśmy certyfikaty BRC, MSC, IFS. Audytorzy pozytywnie oceniali pracę urządzeń. Detektor zaprogramowany jest profesjonalnie i spełnia wszystkie międzynarodowe wymogi. Posiadamy również Skanery X-RAY z odrzutem ES-TXR-4080S, który używany do kontroli wyrobów zamkniętych hermetycznie. Bez problemu lokalizuje ciała obce znajdujące się w opakowaniach. Wykorzystujemy osiem kontrolerów wagowych ES-FC-300. Pomaga nam to zaoszczędzić czas kontroli wszystkich wyrobów opuszczających maszynę pakującą. Automatyczny odrzut bezbłędnie wychwytuje produkt nie spełniający parametrów wagowych.


MNIAM MNIAM Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy Mniam Mniam Sp. z o.o. wykrywacz metali ES-IMD-I-4012 i ELEKTRON-MD-3012RF oraz kontroler wagowy ELEKTRON-DKW-230SR. Przeznaczone do badania gotowych produktów, zapakowanych w worki PP/PE/PET, VACUM. Przeprowadzone testy pozwoliły na potwierdzenie wysokich parametrów oraz profesjonalne wykonanie.


STANISŁAWÓW ZAKŁADY MIĘSNE


Potwierdzamy współpracę z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, która wykonała dla firmy Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o.o.


ROLFOODS


W 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy od złożenia zamówienia na wykrywacz metali TECHIK-IMD-5028H przeznaczony do kontroli i badania mrożonek zapakowanych w karton lub worek po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy.


DE GRAAF POLAND Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy De Graaf Poland Sp. z o.o. urządzenia ELEKTRON-MD, wykorzystywane do kontroli produktów firmowych. Przeprowadzone testy pozwoliły na potwierdzenie ich wysokich parametrów oraz profesjonalne wykonanie.


AMIGOS S.C.


Zgodnie z naszym zamówieniem zbudowali dla nas przemysłowy wykrywacze metali ELEKTRON-MD-3015HFR-LCD do badania produktów spożywczych w postaci klusek i pierogów głęboko zamrożonych do - 20℃ pakowanych w plastikowe woreczki  PP/PE/PET.


APACK SP. Z O.O.


Detektor metalu ELEKTRON-MD-3012R firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr CIeśliński posiadamy od 3 lat. Urządzenie jest wykorzystywane do sprawdzania zanieczyszczeń metalami różnorodnych produktów spożywczych o zróżnicowanych gramaturach.  Urządzenie jest proste w obsłudze. Opcja automatycznego strojenia pozwala z łatwością zmieniać rodzaj sprawdzanego produktu. Wysoka czułość i stabilność urządzenia umożliwia wykrywanie najmniejszych drobin metalu, zapewniając bezpieczeństwo produktu. Urządzenie jest skonstruowane w przemyślany, funkcjonalny sposób. Jest solidne i odporne na trudne warunki eksploatacji. Konstrukcja sprawia, że jest łatwe w utrzymaniu w czystości. 


POLTAREX


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie przemysłowy wykrywacz metali ES-ZD-630C-1000-500. Wykrywacz został zbudowany zgodnie z naszymi wymaganiami i oczekiwaniami. Podczas ciągłej eksploatacji od 2008 roku nie stwierdzono żadnych uchybień w pracy powyższego urządzenia.


ROLMEX s.j.


Firma Rolmex s.j. użytkuje od 2006 roku, wykrywacz metali ES-MD-5020, produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński.  Urządzenie zostało  zbudowane po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy oraz szczegółowych parametrów technicznych. Detektor kontroluje zioła, przyprawy oraz ich mieszanki pakowane w worki o maksymalnej masie 30kg, odnajdując zanieczyszczenia wszystkich typów metali.


KDC POMORZANKA Sp. z o.o.


KDC Pomorzanka, Oddział w Słupsku, od wielu lat współpracuje z Firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy.  Jesteśmy użytkownikami detektorów metali i kontrolerów wagowych wyprodukowanych przez ELEKTRONIK SYSTEM. Zakupione przez nas urządzenia cechuje wysoka jakość wykonania, bezawaryjność i prosta obsługa wynikła z przemyślanego projektowania tylko niezbędnych elementów i funkcji. 


P.A.S. ALTA


ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński wykonała dla firmy P.A.S. ALTA wykrywacz metali ES-IMD-I-1520 przeznaczony do badania produktów spożywczych w postaci koreczków rybnych w zalewie octowej i olejowej. Przeprowadzone testy pozwoliły na potwierdzenie wysokich parametrów oraz profesjonalne wykonanie.


P.U.H DOMINIK


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała w 2014 roku na nasze zamówienie dwa urządzenia do kontroli ostatecznej produktów. Na jednej z linii produkcyjnych zamontowany został wykrywacz metali serii ES-IMD-I-4015 do badania między innymi kapusty kwaszonej z marchewką 500g, buraczków marynowanych, przecieru ogórkowego. Na linii produkcyjnej pakującej kapustę kwaszoną z marchewką we wiaderka o masie netto 1000g zamontowano skaner X-Ray ES-TXR-4080SR.


RAISIO SULMA SULECHÓW


   W 2010 roku zamówiliśmy w firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński wagę wielogłowicową do rozważanie makaronu w procesie produkcyjnym, oraz przemysłowy wykrywacz metali do badania naszych produktów pod względem obecności metali. Wszystkie maszyny zostały dostarczone na czas zgodnie z naszymi wymaganiami.


CUKIERNICTWO-HANDEL MAKO Sp. z o.o.


Firma Cukiernictwo-Handel MAKO Sp. z o.o. użytkuje od 2013 roku wykrywacz metali ES-IMD-I-4015, produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński. Urządzenie to zostało zbudowane po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy oraz szczegółowych parametrów technicznych. Detektor kontroluje słodycze pakowane w pudełka kartonowe i plastikowe, odnajdując zanieczyszczenia wszystkich typów metali.


ZPUH POLDAR


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy ul.Długa 80 dostarczyła nam na nasze zlecenie urządzenie metal detektor. Metal detektor jest urządzeniem, które działa bez problemu jest łatwym w obsłudze.


P.P.H KOSIEK


Firma P.P.H KOSIEK użytkuje wykrywacz metali ES-IMD-I-4008F oraz JS 5035, produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński. Urządzenie to zostało zakupione po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy oraz szczegółowych parametrów technicznych. Do dnia dzisiejszego wykrywacz metali pracuje w trybie ciągłym bez zarzutów. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do pracy maszyn. Poziom detekcji obydwu urządzeń spełnia wymogi audytów firm zewnętrznych.


FUNGOPOL sp.j. Cis-Bankiewicz, Skórczewski


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie w 2008 roku wykonała na nasze zamówienie przemysłowy wykrywacz metali typu ES-GJ-4023, zabudowany na transporterze ruchomym do badania runa leśnego surowego i mrożonego. Wykrywacz został zainstalowany w procesie produkcyjnym zgodnie z naszymi wymaganiami. Do dnia dzisiejszego wykrywacz pracuje bez zarzutu


Biuro Łączności MSZ


Serdecznie dziękuje za bezpłatne udostepnienie Wydziałowi Ochrony Placówek Biura Łączności Ministerstwa Spraw Zagranicznych ręcznego wykrywacza metali 3003B. Po przeprowadzeniu testów dokonaliśmy zakupu kilkudziesięciu sztuk. W naszej ocenie urządzenie to jest niezwykle pomocne w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa na placówkach, a także spełnia najwyższe wymagania techniczne i znakomicie sprawdza się w codziennej pracy.


KREBO Sp. z o.o


Jesteśmy zakładem produkującym tekstylia dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych. W dniu 26 maja 2006 roku zakupiliśmy w firmie ELEKTRONIK SYSTEM panelowy wykrywacz metalu. Detektor doskonale funkcjonuje do dnia dzisiejszego i spełnia nasze wymagania. 


OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA PROSZKOWNIA MLEKA KROŚNIEWICE


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowy wykonała na nasze zamówienie przemysłowy rurowy wykrywacz metali, CPRWM-PI-075 zgodnie z Naszymi wymaganiami. Przeprowadzone w różnych warunkach testy powyższego urządzenia pozwoliły na potwierdzenie jego wysokich parametrów i ich profesjonalne wykonanie. Wszystkie elementy wykrywacza spełniają normy dopuszczenia do pracy w przemyśle spożywczym.


ANMAL Zamrażalnictwo Owoców i Warzyw


Zamówiliśmy w firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie przemysłowy wykrywacz metali ES-IMD-I-6035, na transporterze ruchomym do badania mrożonych warzyw i owoców. Wykrywacz metali został zbudowany i dostarczony do naszej firmy w terminie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wykrywacz jest w ciągłej eksploatacji i pracuje bez zarzutu w trudnych warunkach dla maszyn i urządzeń, bada zbiorcze opakowania zamrożonych warzyw i owoców. ES-IMD-I-16030 został zbudowany solidnie i profesjonalnie


WIELKOPOLSKIE ZAKŁADY MIĘSNE AGRICO


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Chojnicach wykonała na nasze zamówienie przemysłowy wykrywacz metali zainstalowany w procesie produkcyjnym CPRWM-PI-075 zgodnie z naszymi wymaganiami.


ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ,,WRZOS” Józef Wrzosek


Zakupiliśmy w Firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie bramowy wykrywacz metali XYT-ES-2101-6Z. Wykrywacz został dostosowany do naszych wymagań i doskonale je spełnia. Należy podkreślić profesjonalne podejście do klienta i wysoką znajomość tematu. Obsługa szybka i rzeczowa.


AKADEMIA MARYNARSKI WOJENNEJ im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni


Firma ELEKTRONIK SYSTEM z siedzibą w Charzykowy przy ulicy Długiej 80 dostarczyła wykrywacze oraz zagłuszacze telefonów komórkowych dla naszej uczelni. Zlecenie zostało wykonane wyjątkowo solidnie i fachowo, co zostało poparte udzieleniem 2 letniej rękojmi i gwarancji. Doskonała jakość techniczna dostarczonego sprzętu jak i specjalna oferta dla uczelni sprawiły, że jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani.


NATURES: MENU LIMITED


W maju 2014 miałem przyjemność zakupienia znaczną liczbę wyposażenia dla przetwórstwa spożywczego. Moim przedstawicielem handlowym był Brian Bell i nadal utrzymuję kontakt ze Stuartem Merittem kierownikiem działu technicznego. Od początku do końca  proces odbywał się bez zakłóceń oraz był w pełni profesjonalny uwzględniając rzetelne, rzeczowe porady dane podczas procesu oglądania, testowania oraz zakupu sprzętu. Realizacja ostatniej dostawy odbyła się precyzyjnie oraz na czas.


MISPOL GROUP TRADE Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie w 2006 roku wykonała na nasze zamówienie przemysłowy wykrywacz metali zabudowany na transporterze ruchomym do badania mięsa surowego i mrożonego typu ES-IMD-6030. Wykrywacz został zainstalowany w procesie produkcyjnym zgodnie z naszymi wymaganiami. Do dnia dzisiejszego wykrywacz pracuje bez zarzutu. Trudne warunki pracy panujące w naszej firmie potwierdzają wysoką jakość i profesjonalne wykonanie urządzania.


PROWANA Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie zbudowała na nasze zamówienie dwa przemysłowe wykrywacze metali ES-ZD-630 i ES-IMD-I-5028, na transporterach ruchomych. Pierwszy był zakupiony w 2009r, drugi w 2011r. Do dnia dzisiejszego oba wykrywacze metali pracujące bez zarzutu w procesie produkcyjnym.


RPC BEBO POLSKA


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w 2009 roku wykonała na nasze zamówienie dwa wykrywacze metali typu ES-JS, do prześwietlania opakowań z tworzyw sztucznych. Pomimo bardzo trudnych warunków eksploatacji urządzenie spełniło nasze oczekiwania oraz potwierdziło ich profesjonalne wykonanie i niezawodność w działaniu.


BAKE MARK CSM Polska Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie dwa przemysłowe wykrywacze metali ES-JS-5636 (na transporterach ruchomych) które pracują w procesie produkcyjnym bez zarzutu od zakupu ponad rok temu.