PPH "RYSIEK" Spółka Jawna


Firma PPH "RYSIEK" Spółka Jawna nabyła i eksploatuje przemysłowy detektor metali ELEKTRO-MD-5025HF wykonanego przez firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach. Wykrywacz metali został zbudowany i dostarczony do naszej firmy w terminie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.


FARIO SP.J.


w 2017 roku dokonaliśmy zakupu w firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie , detektorów metali ELEKTRON-MD-3008 HFR oraz MD-3012 HFR. Od tamtej pory maszyny te są intensywnie eksploatowane i ani razu się nie zepsuły. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Wykrywacze są należycie zaprojektowane i wykonane.


EDMIR-POL DETEKTOR METALI MD-2025


W firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński zamówiliśmy detektor metalu MD-2025 dostosowany do potrzeb branży przyprawowej. Detektor został wykonany w ustalonym terminie i zgodnie z zamówieniem. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, zgodnie z naszym zapotrzebowaniem. Pracuje już kilka lat w trudnych warunkach produkcyjnych.


RIZOMA ES-IMD-I-5025


Ninijeszym Listem Referencyjnym potwierdzam współpracę z firmą Elektronik System Piotr Cieśliński.


Foodmania


Kolejny klient zadowolony z długotrwałej współpracy. Bardzo się cieszymy a zarazem jest nam miło słyszeć dobre słowa dlatego każdego dnia staramy się doskonalić dla naszych klientów.


Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb Sp.zo.o.


W sierpniu 2021 roku przeprowadziliśmy testy wykrywacza ES-IMD-I-1520 R , które pozwoliły nam potwierdzić skuteczność urządzenia pod względem wykrywania metali.


Wyniki z testów urządzeń rentgenowskich X-Ray


W 2016 roku został przeprowadzony test urządzeń rentgenowskich X-Ray.  Celem wykonania takich prób było określenie skuteczności urządzeń poz względem wykrywalności obecności kości.  Jesteście Państwo ciekawi wyniku? Powyżej zachęcamy do zapoznania się z opinią.    


Brązowy vector w 6 edycji konkursu vector 2018


Wykorzystanie e-prowadników firmy igus ® w naszej liniowej wadze wielogłowicowej ELEKTRON-LWW-8 zostało nagrodzone brązowym vectorem 2018, z czego jesteśmy dumni. Na naszym profilu Facebook znajdziecie Państwo link z artykułem o idei konkursu oraz pozostałymi zwycięzcami. Poniżej przedstawiamy pisemne słowa uznania od Dyrektora Zarządzającego Systemem e-prowadinków igus ® i Wiceprezesa działu oddziałów biznesowych e-chainsystems ®. Udostępniamy również opublikowany w specjalnym katalogu, opis naszego rozwiązania wśród pozostałych uczestników konkursu z całego świata.


SUPER DROB


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie 12 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, lub w zalewie słonej w skrzyniach E1, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo o kształtach regularnych i nieregularnych,  dwa precyzyjne systemy COMBO - wagi dynamiczne połączone z detektorem metali serii ES-IMD,  sortownicę z wagą dynamiczną oraz wagę wielogłowicową (rozważarkę) ES-WW-14H. Wszystkie maszyny zostały wykonane perfekcyjnie, zgodnie z naszymi wymaganiami.


WIPASZ S.A.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie już od 2010 roku 9 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, pakowanego w skrzyniach El, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo VACUM, o kształtach regularnych i


Zakłady Mięsne "ZAKRZEWSCY"


W roku 2010 Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie zbudowała na nasze zamówienie pierwszy, przemysłowy wykrywacz metali ES-IMD-I-6025, na transporterze ruchomym do badania surowego mięsa w procesie produkcyjnym zapakowanego luzem i w skrzyniach E2.


POMERANIA FRUCHT Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy Pomerania Frucht Spółka z o.o. serię wykrywaczy metali ELEKTRON-MD-5025FR-LCD; ELEKTRON-MD-4008HFR-LCD-1750; ELEKTRON-MD-4008HFR-LCD-2310; ES-IMD-I-2340 oraz separator ES-MD-SEP-500 do kontroli i badania głęboko zamrożonych owoców.


WIPASZ S.A.


Dot.: wyboru oferty na dostawę i montaż przemysłowych wykrywaczy metali do ZD Mława.


HILDING ANDERS POLSKA


Nasza firma jest wiodącym producentem materacy i innych produktów dla IKEA. Jest to bardzo wymagający odbiorca. Jednym z istotnych systemów kontroli jakości jest badanie naszych produktów pod kontem detekcji odłamków igieł dziewiarskich.


CARUMO POLSMAK


Od 2012 roku posiadamy przemysłowy detektor metali ES-IMD-5025 produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach. Detektor służy do badania produktów sypkich typu mieszanki przyprawowe i funkcjonalne. Urządzenie jest w ciągłej eksploatacji i pracuje bez zarzutu, maszynę charakteryzuje wysoki poziom detekcji, bezawaryjność, prosta obsługa a także najwyższa jakość wykonania. Urządzenie zostało wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i spełnia wymagania nasze oraz naszych audytorów. Na szczególną pochwałę zasługuje dbałość o klienta oraz szybki i profesjonalny serwis, który składa się z kompetentnego personelu na wysokim poziomie technicznym. Z dotychczasowej współpracy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jesteśmy w pełni zadowoleni, dlatego z przyjemnością możemy polecić tę firmę jako godnego producenta maszyn do kontroli jakości. 


POLSKIE JAGODY


Grupa Producentów Owoców "Polskie Jagody" Sp. z o.o. nabyła i eksploatuje przemysłowy detektor metali ES-MDC-3012R produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach. Detektor metali służy do kontroli owoców borówki. Użytkowaną przez nas maszynę charakteryzuje bezawaryjność, intuicyjna obsługa oraz najwyższa jakość wykonania. Poziom detekcji spełnia wymogi nasze oraz naszych audytorów. Serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny jest szybki i profesjonalny, a koszty pozostają na rozsądnym poziomie. Wykrywacz metali ES-MDC-3012R nadal pracuje bez zarzutu.  Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego polecamy firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jako solidnego i wiarygodnego producenta maszyn do kontroli produktów w przemyśle spożywczym.