DZIEŃ KOBIET


Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Skaner X-Ray do kości


Nasza najnowsza realizacja skanera X-Ray z systemem "zwrot" do detekcji kości w mięsie. 

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego 2023 roku, chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby serdecznie podziękować Wam za dotychczasową współpracę.

Rzeźnik Polski wrzesień 2022


Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu w miesięczniku "Rzeźnik polski".  https://www.mieso.com.pl/pliki/wydania_internetowe/2022/278.pdf

SZKOLENIE NA INSPEKTORA OCHRONY RADIOLOGICZNEJ IOR-1


Miło Nam poinformować, że w dniach 12.09-29.09.2022 właściciel firmy Pan Piotr Cieśliński odbył szkolenie dla osób ubiegających się o uzyskanie uprawnień inspektora ochrony radiologicznej typu IOR-1, które zakończyło się wynikiem pozytywnym. 

DZIEŃ KOBIET


Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet

SMACZNEGO TŁUSTEGO CZWARTKU


Jak co roku pomagamy w osiągnięciu najwyższej jakości tego co chętnie zjadamy.

ZMIANY!ZMIANY!ZMIANY!


Kierując się sugestiami naszych klientów wprowadziliśmy zmiany w konstrukcji pojemnika na odrzucone produkty. Pojemnik został wyposażony w nowe wzmocnione drzwi , które niwelują możliwość ich uszkodzenia.

SKANERY X-RAY


Najwyższy poziom bezpieczeństwa i kontroli jakości w przemyśle spożywczym, przy produkcji m. in. mięsa, ryb, owoców oraz warzyw zapewniają nasze najnowszej generacji Detektory X-Ray do żywności.

DYNAMICZNE KONTROLERY WAGOWE


Nasze dynamiczne kontrolery wagowe od wielu lat pracują w różnych sektorach przemysłu spożywczego oraz chemicznego.

WAGI WIELOGŁOWICOWE


W ofercie posiadamy również specjalistyczne wagi wielogłowicowe i liniowe, służące do precyzyjnego rozważania i porcjowania wszelkiego rodzaju produktów. Nasze naważarki poradzą sobie z każdym trudnym wyzwaniem, nawet w bardzo wymagających warunkach.

ELEKTRON-MD-5025E-HF


Następne dwa bliźniacze detektory metali 

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!


Już od 26-lat naszej działalności kilkaset firm zaufało nam i użytkuje nasze detektory metali oraz skanery X-Ray z całej Polski, Europy, Ameryki Środkowej, Ameryki Północnej oraz Azji. Wszystkie maszyny są zawsze dopasowane do wymagań linii produkcyjnych i wykonane zgodnie z życzeniami klienta.

SYSTEM FROST


Kolejnym innowacyjnym udogodnieniem wyróżniającym nasze DETEKTORY METALI oraz SKANERY X-RAY jest system „FROST” z wbudowanym systemem inteligentnego ogrzewania i termostatu, wewnątrz panelu sterowania. System ten chroni w urządzeniach wewnętrzne układy elektroniczne przed wilgocią i chłodem.

SYSTEM AUTO-KALIBRACJI


Dużym ułatwieniem i oszczędnością kosztów dla naszych klientów jest wbudowany system auto-kalibracji. Dzięki temu autorskiemu rozwiązaniu nasze detektory metali nie wymagają stałych przeglądów serwisowych. Po każdym ponownym włączeniu detektor metali automatycznie przeprowadzi analizę tła zewnętrznego oraz wpływ produktu na poziom detekcji.

KONKURS NA FACEBOOKU


Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie na Facebooku!www.facebook.com/ElektronikSystem Do wygrania firmowe kalendarze dla trzech osób! Zasady są proste: 1. Polub naszą stronę "Elektronik System - Przemysłowe Detektory Metali"