Dożywotnia gwarancja na sondy naszych detektorów!


Od  1 lipca 2019 r. z okazji wprowadzenia najnowszej, V generacji detektorów metali dajemy dożywotnią gwarancję na sondy naszych detektorów - bez elektroniki. 

ELEKTRON-SXRF-4080SR dla wiodącego producenta opakowań


ELEKTRON-SXRF-4080SR z separatorem przeznaczony do badania produktów spożywczych w postaci bakalii, nasion, orzechów zapakowanych w małe pojemniki zamykane metalizą lub membraną aluminiową. 

Jeszcze wyższa kontrola osób i mienia


Najnowszej generacji bramowy wykrywacz metali ELEKTRON-BDM-33 z systemem cyfrowej obróbki sygnału, gwarantujący wysoki poziom detekcji i stabilność pracy we wszystkich miejscach użyteczności publicznej. Detekcja dla 33 stref kontrolnych - niezależnie czy z lewej lub prawej strony.

Brązowy Vector 2018 dla Elektronik System


Cóż za wyróżnienie! Otrzymaliśmy III miejsce dla Elektronik System Piotr Cieśliński - za rozwiązanie e-prowadników w liniowej wadze wielogłowicowej LWW8.

Kolejny separator magnetyczny naszej produkcji!


Kolejny separator magnetyczny grawitacyjny SMG naszej produkcji do zainstalowania poziomego. Przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń żelaznych z drobnoziarnistych materiałów sypkich transportowanych grawitacyjnie. Separacja zanieczyszczeń odbywa się w 3 etapach.

Nowy wygląd obudowy panelu LCD


Nowa bardziej przejrzysta obudowa która poprawia widoczność ekranu LCD oraz go zabezpiecza.  Wykonana z poliwęglanu i elementów stali kwasoodpornej. Nowocześniejszy wygląd odporny na uszkodzenia. Jak się prezentuje?

Najnowszy Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-4080


Początek roku a u nas nowość pod względem wyglądu oraz oprogramowania. Prezentujemy Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-4080 Cechy:

Życzenia Świąteczne


Serdecznie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę. Zespół firmy Elektronik System oraz właściciel Piotr Cieśliński pragnie złożyć życzenia ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym 2018 roku.

Koniec roku a u Nas taka nowość - ELEKTRON-SMG-3434


Grawitacyjny separator magnetyczny ELEKTRON-SMG-3434 przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metali feromagnetycznych (zelazo i pochodne) z produktów drobnoziarnistych, materiałów sypkich transportowych grawitacyjnie lub pneumatycznie.

Podwójny automatyczny separator do Skanera X-Ray


Do kolejnej tegorocznej realizacji zaliczamy wykonanie podwójnego separatora pod konkretny model Skanera X-Ray. 

Aktywni na Twitter


Tutaj również nas znajdziecie. twitter.com/detektorymetali

Znajdziecie Nas na Instagramie


Od pewnego czasu jesteśmy na instagramie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu i zachęcamy do obserwowania żeby być na bieżąco z naszą firmą.