Foodmania


Kolejny klient zadowolony z długotrwałej współpracy. Bardzo się cieszymy a zarazem jest nam miło słyszeć dobre słowa dlatego każdego dnia staramy się doskonalić dla naszych klientów.


Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb Sp.zo.o.


W sierpniu 2021 roku przeprowadziliśmy testy wykrywacza ES-IMD-I-1520 R , które pozwoliły nam potwierdzić skuteczność urządzenia pod względem wykrywania metali.


Wyniki z testów urządzeń rentgenowskich X-Ray


W 2016 roku został przeprowadzony test urządzeń rentgenowskich X-Ray.  Celem wykonania takich prób było określenie skuteczności urządzeń poz względem wykrywalności obecności kości.  Jesteście Państwo ciekawi wyniku? Powyżej zachęcamy do zapoznania się z opinią.    


Brązowy vector w 6 edycji konkursu vector 2018


Wykorzystanie e-prowadników firmy igus ® w naszej liniowej wadze wielogłowicowej ELEKTRON-LWW-8 zostało nagrodzone brązowym vectorem 2018, z czego jesteśmy dumni. Na naszym profilu Facebook znajdziecie Państwo link z artykułem o idei konkursu oraz pozostałymi zwycięzcami. Poniżej przedstawiamy pisemne słowa uznania od Dyrektora Zarządzającego Systemem e-prowadinków igus ® i Wiceprezesa działu oddziałów biznesowych e-chainsystems ®. Udostępniamy również opublikowany w specjalnym katalogu, opis naszego rozwiązania wśród pozostałych uczestników konkursu z całego świata.


SUPER DROB


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie 12 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, lub w zalewie słonej w skrzyniach E1, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo o kształtach regularnych i nieregularnych,  dwa precyzyjne systemy COMBO - wagi dynamiczne połączone z detektorem metali serii ES-IMD,  sortownicę z wagą dynamiczną oraz wagę wielogłowicową (rozważarkę) ES-WW-14H. Wszystkie maszyny zostały wykonane perfekcyjnie, zgodnie z naszymi wymaganiami.


WIPASZ S.A.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie już od 2010 roku 9 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, pakowanego w skrzyniach El, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo VACUM, o kształtach regularnych i


Zakłady Mięsne "ZAKRZEWSCY"


W roku 2010 Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie zbudowała na nasze zamówienie pierwszy, przemysłowy wykrywacz metali ES-IMD-I-6025, na transporterze ruchomym do badania surowego mięsa w procesie produkcyjnym zapakowanego luzem i w skrzyniach E2.


POMERANIA FRUCHT Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy Pomerania Frucht Spółka z o.o. serię wykrywaczy metali ELEKTRON-MD-5025FR-LCD; ELEKTRON-MD-4008HFR-LCD-1750; ELEKTRON-MD-4008HFR-LCD-2310; ES-IMD-I-2340 oraz separator ES-MD-SEP-500 do kontroli i badania głęboko zamrożonych owoców.


WIPASZ S.A.


Dot.: wyboru oferty na dostawę i montaż przemysłowych wykrywaczy metali do ZD Mława.


HILDING ANDERS POLSKA


Nasza firma jest wiodącym producentem materacy i innych produktów dla IKEA. Jest to bardzo wymagający odbiorca. Jednym z istotnych systemów kontroli jakości jest badanie naszych produktów pod kontem detekcji odłamków igieł dziewiarskich.


CARUMO POLSMAK


Od 2012 roku posiadamy przemysłowy detektor metali ES-IMD-5025 produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach. Detektor służy do badania produktów sypkich typu mieszanki przyprawowe i funkcjonalne. Urządzenie jest w ciągłej eksploatacji i pracuje bez zarzutu, maszynę charakteryzuje wysoki poziom detekcji, bezawaryjność, prosta obsługa a także najwyższa jakość wykonania. Urządzenie zostało wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i spełnia wymagania nasze oraz naszych audytorów. Na szczególną pochwałę zasługuje dbałość o klienta oraz szybki i profesjonalny serwis, który składa się z kompetentnego personelu na wysokim poziomie technicznym. Z dotychczasowej współpracy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jesteśmy w pełni zadowoleni, dlatego z przyjemnością możemy polecić tę firmę jako godnego producenta maszyn do kontroli jakości. 


POLSKIE JAGODY


Grupa Producentów Owoców "Polskie Jagody" Sp. z o.o. nabyła i eksploatuje przemysłowy detektor metali ES-MDC-3012R produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach. Detektor metali służy do kontroli owoców borówki. Użytkowaną przez nas maszynę charakteryzuje bezawaryjność, intuicyjna obsługa oraz najwyższa jakość wykonania. Poziom detekcji spełnia wymogi nasze oraz naszych audytorów. Serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny jest szybki i profesjonalny, a koszty pozostają na rozsądnym poziomie. Wykrywacz metali ES-MDC-3012R nadal pracuje bez zarzutu.  Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego polecamy firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jako solidnego i wiarygodnego producenta maszyn do kontroli produktów w przemyśle spożywczym. 


SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "KAMOS"


Od ponad pięciu lat współpracujemy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński. W 2014 roku firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński wykonała na nasze zamówienie dwa przemysłowe wykrywacze metali ES-IMD-I-4008 i ES-IMD-I-4015 do wykrywania wszelkich metali w twarogu i serze pleśniowym.  Urządzenia odznaczają się prostą obsługą, wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz - co najważniejsze - bardzo wysokim poziomem detekcji. Fachowy, szybki i doświadczony serwis składa się z wykwalifikowanego personelu, który jest zawsze dla nas ogromnym wsparciem.  Zakupione przez nas maszyny do dnia dzisiejszego pracują w trybie ciągłym bez zarzutu zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wymaganiami naszych audytorów.  Z przyjemnością możemy stwierdzić, że firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jest godnym polecenia producentem maszyn do kontroli jakości.


PPH "RYSIEK"


Potwierdzamy współpracę z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, która wykonała dla naszego Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego „RYSIEK” Spółka Jawna - S. Pokwap, B. Pokwap, Zakład Rozbioru Mięsa – oddział w Myszkowie detektor metalu ELEKTRON-MD-5025 HF. Urządzenie zostało zastosowane do badania produktów spożywczych w postaci świeżych i mrożonych elementów mięsa wołowego oraz mięsa wołowego mielonego. Wykrywacz charakteryzuje się przede wszystkim wysokim poziomem detekcji, przemyślaną konstrukcją, niezawodnością a co za tym idzie bezawaryjnością oraz intuicyjną obsługą. Nieodłącznym elementem we współpracy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jest szybki serwis składający się z wykwalifikowanego personelu świadczącego usługi na wysokim poziomie. ELEKTRON-MD-5025 HF zakupiliśmy w 2016 roku i do dnia dzisiejszego pracuje w trybie ciągłym bez zarzutu oraz zgodnie z naszymi wymaganiami. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę  ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński innym podmiotom, które cenią sobie profesjonalizm oraz rzetelność, a ponadto wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów. 


Limaro 1989 Sp. z o.o.


Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach, wykonała na nasz zamówienie dwa detektory metalu ELEKTRON-MD-3012R oraz ES-IMD-I-4015 ELEKTRON przeznaczone do badania wyrobów piekarniczo-cukierniczych oraz garmażeryjnych. Zakupione przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością a także prostą obsługą która wynika z przemyślanego zaprojektowania. Urządzenia od 2016 roku pracują w trybie ciągłym bez zarzutu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do pracy maszyn. Na duże uznanie zasługuje również szybki serwis składający się z kompetentnego personelu na wysokim poziomie. Z dotychczasowej współpracy jesteśmy zadowoleni dlatego też polecamy firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jako producenta maszyn do kontroli jakości.


MELANKO


W 2013 roku firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowach wykonała na nasze zamówienie przemysłowy detektor metalu ES-IMD-I-5025 zgodnie z naszymi wymaganiami.  Urządzenie cechują przede wszystkim wysoki poziom detekcji, wysoka jakość pracy, bezawaryjność oraz prosta obsługa wynikająca z przemyślanego zaprojektowania. Wysokie parametry detekcji spełniają w 100% nasze wymagania oraz wymagania naszych audytorów.  Przeprowadzone w różnych warunkach testy powyższego urządzenia pozwoliły na potwierdzenie jego wysokich parametrów i profesjonalnego wykonania. Na duże uznanie zasługuje szybki serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny, który składa się z kompetentnego personelu na wysokim poziomie technicznym. Urządzenie do dnia dzisiejszego pracuje w trybie ciągłym bez zarzutu. Z dotychczasowej współpracy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jesteśmy zadowoleni. Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jest godna polecenia.