Referencje

 • Brązowy vector w 6 edycji konkursu vector 2018

  Wykorzystanie e-prowadników firmy igus ® w naszej liniowej wadze wielogłowicowej ELEKTRON-LWW-8 zostało nagrodzone brązowym vectorem 2018, z czego jesteśmy dumni.
  Na naszym profilu Facebook znajdziecie Państwo link z artykułem o idei konkursu oraz pozostałymi zwycięzcami.
  Poniżej przedstawiamy pisemne słowa uznania od Dyrektora Zarządzającego Systemem e-prowadinków igus ® i Wiceprezesa działu oddziałów biznesowych e-chainsystems ®.
  Udostępniamy również opublikowany w specjalnym katalogu, opis naszego rozwiązania wśród pozostałych uczestników konkursu z całego świata. 
   

   

   
 • Wyniki z testów urządzeń rentgenowskich X-Ray

  W 2016 roku został przeprowadzony test urządzeń rentgenowskich X-Ray. 

  Celem wykonania takich prób było określenie skuteczności urządzeń poz względem wykrywalności obecności kości. 

  Jesteście Państwo ciekawi wyniku?

  Klikając w tytuł, zachęcamy do zapoznania sie z nimi :-)

 • Fish Food Sp. z o.o.

  Firma Fish Food Sp. z o.o. użytkuje od 2015 roku 6 wykrywaczy metali z transporterem ruchomym ES-MDC-3012 firmy Elektronik System Piotr Cieśliński. Urządzenia zostały wykonane zgodnie z zapotrzebowaniem i ustalonymi  parametrami technicznymi. Detektory wykorzystujemy do kontroli wyrobów paczkowanych, w szczególności filetów śledziowych (gaz, śmietana, olej, zalewa). W okresie użytkowania uzyskaliśmy certyfikaty BRC, MSC, IFS. Audytorzy pozytywnie oceniali pracę urządzeń. Detektor zaprogramowany jest profesjonalnie i spełnia wszystkie międzynarodowe wymogi.
  Posiadamy również Skanery X-RAY z odrzutem ES-TXR-4080S, który używany do kontroli wyrobów zamkniętych hermetycznie. Bez problemu lokalizuje ciała obce znajdujące się w opakowaniach.
  Wykorzystujemy osiem kontrolerów wagowych ES-FC-300. Pomaga nam to zaoszczędzić czas kontroli wszystkich wyrobów opuszczających maszynę pakującą. Automatyczny odrzut bezbłędnie wychwytuje produkt nie spełniający parametrów wagowych.
  Wyżej wymienione urządzenia pracują w trybie ciągłym jedno jak i dwu zmianowym. Interface jest czytelny estetyczny i pozwala precyzyjnie ustawić wymagany parametr. Detektory, kontrolery wagowe jak i skaner X-RAY świetnie uzupełniają końcowy etap linii produkcyjnej.
  Chwalimy sobie profesjonalne podejście firmy ES do tworzenia i obsługi maszyn kontrolnych. Polecamy!
 • WIPASZ S.A

  Dot.: wyboru oferty na dostawę i montaż przemysłowych wykrywaczy metali do ZD Mława.

  W imieniu Zarządu Wipasz S.A oraz Dyrekcji Zakładów Drobiarskich w Mławie uprzejmie informujemy, że oferta Państwa na dostawę i montaż przemysłowych wykrywaczy metali została najwyżej oceniona zakresie serwisu dostaw i poziomu obsługi klienta oraz zaproponowanych warunków cenowych. Wysoka ocena oferty spowodowała, że zostaliście Państwo wybrani jako dostawcy przemysłowych wykrywaczy metali w ZD Mława. Za przygotowanie ofert, profesjonalne ich przedstawienie i wielogodzinne zaangażowanie serdecznie dziękujemy.

 • WIPASZ S.A.

  Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie już od 2010 roku 9 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, pakowanego w skrzyniach El, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo VACUM, o kształtach regularnych i nieregularnych, oraz duży wykrywacz metali z transporterem ukośnym - 2500mm wznoszenia z automatycznym separatorem, do współpracy z „wilkiem" . Wszystkie maszyny zostały wykonane, zgodnie z naszymi wymaganiami. Przemyślana konstrukcja każdej maszyny, bez zbędnych elementów i funkcji ułatwia współpracę w liniach produkcyjnych. Zamówione wykrywacze metali są doskonale przystosowane do pracy w trudnych warunkach przemysłu mięsnego z możliwością zastosowania na każdej podobnej linii produkcyjnej przemiennie. Bardzo prosta i przyjazna obsługa nie utrudnia pracy ludzi na liniach produkcyjnych, a wręcz przeciwnie bardzo ją ułatwia w porównaniu z podobnymi maszynami innych firm.

  Na szczególna uwagę zasługuje szybki serwis i kompetentna obsługa serwisowa

  Przetestowaliśmy w naszych warunkach skaner X-Ray ES-TXR-4080SR, który, doskonale wykrywał metal, kamienie i szkło, a w szczególności kości i odłamki kości „Y" w filetach drobiowych.

  Przez wiele lat w naszej firmie pracowały maszyny wszystkich Europejskich, renomowanych producentów detektorów matali i skanerów X-Ray. Możemy z satysfakcją stwierdzić, że wykrywacze metalu i skaner X-Ray firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński są na wysokim poziomie technologicznym, a ich wysokie parametry detekcji, najwyższe jakiekolwiek dotychczas proponowały inne firmy, zaliczane do grona najlepszych.

  Konstrukcje i wysokie parametry detekcji spełniają w 100% wymagania wszystkich naszych audytorów z kraju i z zagranicy.

  Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z Charzykowy jest godna polecenia.

   

 • Zakłady Mięsne "ZAKRZEWSCY"

  W roku 2010 Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie zbudowała na nasze zamówienie pierwszy, przemysłowy wykrywacz metali ES-IMD-I-6025, na transporterze ruchomym do badania surowego mięsa w procesie produkcyjnym zapakowanego luzem i w skrzyniach E2. Do dnia dzisiejszego wykrywacz metali pracujące bez zarzutu w procesie produkcyjnym. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do pacy tej maszyny. Obecnie zamówiliśmy następny wykrywacz metali ES-IMD-I-5025H do mięsa surowego. Wykrywacze te są profesjonalnie wykonane i spełniające wszystkie nasze i audytorów wymagania zwłaszcza nienaganną detekcje wszelkich wymaganych drobin metali.

  Na uwagę zasługują doskonałe parametry techniczne, stabilność pracy i mimo trudnych warunków panujących w zakładach mięsnych wytrzymałość i prostota obsługi.

  Z dotychczasowej współpracy z Firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jesteśmy w pełni zadowoleni.

  Jest to firma godna polecenia.

   

 • SUPER DROB

  Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie 12 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, lub w zalewie słonej w skrzyniach E1, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo o kształtach regularnych i nieregularnych,  dwa precyzyjne systemy COMBO - wagi dynamiczne połączone z detektorem metali serii ES-IMD,  sortownicę z wagą dynamiczną oraz wagę wielogłowicową (rozważarkę) ES-WW-14H. Wszystkie maszyny zostały wykonane perfekcyjnie, zgodnie z naszymi wymaganiami. Na szczególną uwagę zwraca przemyślana konstrukcja każdej maszyny, bez zbędnych elementów i funkcji. Całość jest przewidziana do pracy w trudnych warunkach przemysłu mięsnego z możliwością zastosowania na każdej podobnej linii produkcyjnej przemiennie. Bardzo prosta i przyjazna obsługa nie utrudnia pracy ludzi na liniach produkcyjnych, Przetestowano w naszych warunkach skaner X-Ray ES-TXR-4080SR doskonale wykrywający metal, kamienie i szkło w mięsie pakowanym w tacki aluminiowe.

  Chcemy zaznaczyć, że od wielu lat, mieliśmy możliwość przetestowania w naszej firmie maszyny wszystkich, renomowanych producentów detektorów matali, skanerów X-Ray i automatycznych systemów rozważania. Możemy z satysfakcją stwierdzić, że, wagi dynamiczne ( COMBO), rozważarki wielogłowicowe, zasługują na wysoką ocenę, a w szczególności wykrywacze metalu i skaner X-Ray firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński mają nie spotykanie wysokie parametry detekcji,  zaliczane do najlepszych znanych nam firm. Te wysokie parametry detekcji spełniają w 100% nasze wymagania i wszystkich naszych audytorów z kraju i z zagranicy.

  Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z Charzykowy jest godna polecenia.

   

 • HILDING ANDERS POLSKA

  Nasza firma jest wiodącym producentem materacy i innych produktów dla IKEA. Jest to bardzo wymagający odbiorca. Jednym z istotnych systemów kontroli jakości jest badanie naszych produktów pod kontem detekcji odłamków igieł dziewiarskich.

  Po gruntownym rozeznaniu rynku wybraliśmy wykrywacze metali w firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński. Wszystkie zamówione przez nas wykrywacze metali spełniają najwyższe nasze wymagania i naszych odbiorców, a ceny są bardzo przystępne. Obecnie mamy 3 maszyny klasy ES-ZD-630. Pierwsza maszyna została zamówiona już w 2010 r. Wszystkie wykrywacze metali zostały zbudowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i wymaganiami naszego procesu produkcyjnego, które pracują cały czas bez zastrzeżeń.

  Ponad to zapewniają szybki i profesjonalny serwis składający się z kompetentnego personelu na wysokim poziomie technicznym.

  Obecnie pozostałe nasze odziały zagraniczne Hilding Anders Groop, również zamówiły wykrywacze metali u tego producenta.

  ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński to solidna i godna zaufania firma. 

 • DE GRAAF POLAND SP. Z O.O.

  De Graaf Poland Sp. z o.o.
  Niniejszym listem referencyjnym potwierdzam współpracę z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński.
  Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy wykonała dla firmy De Graaf Poland Sp. z o.o. urządzenia ELEKTRON-MD, wykorzystywane do kontroli produktów firmowych. Przeprowadzone testy pozwoliły na potwierdzenie ich wysokich parametrów oraz profesjonalne wykonanie.
  Do dnia dzisiejszego pracują w trybie ciągłym bez zarzutu. Wszystkie urządzenia zostały wykonane bardzo przemyślanie, bez zbędnych elementów i funkcji. Obsługa jest prosta i przyjazna dla użytkownika.
  Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z firmą jest szybki serwis składający się z kompetentnego personelu na wysokim poziomie technicznym.
  Polecamy firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, jako producenta maszyn do kontroli produktów spożywczych.
 • KDC Pomorzanka Sp. z o.o.

  KDC Pomorzanka, Oddział w Słupsku, od wielu lat współpracuje z Firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy. 

  Jesteśmy użytkownikami detektorów metali i kontrolerów wagowych wyprodukowanych przez ELEKTRONIK SYSTEM. Zakupione przez nas urządzenia cechuje wysoka jakość wykonania, bezawaryjność i prosta obsługa wynikła z przemyślanego projektowania tylko niezbędnych elementów i funkcji. 

  Ich konstrukcja pozwala na bezproblemowe użytkowanie w warunkach produkcji spożywczej z zachowaniem wysokich standardów higienicznych. 

  Sam proces realizacji kolejnych zamówień opiera się na dogłębnej analizie i dostosowaniu do naszych oczekiwań.

  Również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwaranyjny oraz szybkość realizacji zgłoszeń zasługują na duży szacunek.

  Jesteśmy pewni, że z Firmą ELEKTRONIK SYSTEM z Chojnic zrealizujemy jeszcze niejeden udany projekt..

 • ROLMEX s.j.

  Firma Rolmex s.j. użytkuje od 2006 roku, wykrywacz metali ES-MD-5020, produkcji firmy
  ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński.
  Urządzenie zostało  zbudowane po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy oraz szczegółowych parametrów technicznych. Detektor kontroluje zioła, przyprawy oraz ich mieszanki pakowane w worki
  o maksymalnej masie 30kg, odnajdując zanieczyszczenia wszystkich typów metali. Do dnia dzisiejszego wykrywacz pracuje w trybie ciągłym bez zarzutu.  Nie mamy żadnych zastrzeżeń do pracy maszyny. Wykrywacz metali zostały wykonany zgodnie z naszymi wymaganiami. Jest to bardzo przemyślana konstrukcja, bez zbędnych elementów i funkcji. Obsługa jest prosta i przyjazna dla użytkownika. W naszych warunkach produkcyjnych wymagana jest dokładność detekcji i stabilność pracy, wymagania te są spełnione w 100%.
  Serwis jest szybki i profesjonalny, a koszty obsług serwisowych są na rozsądnym poziomie.
  Dlatego możemy polecić Firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński jako producenta maszyn do kontroli produktów w zastosowaniach przemysłu spożywczego.

 • POLTAREX

   

  Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie przemysłowy wykrywacz metali ES-ZD-630C-1000-500. Wykrywacz  został zbudowany zgodnie z naszymi wymaganiami i oczekiwaniami.Podczas ciągłej eksploatacji od 2008 roku nie stwierdzono żadnych uchybień w pracy  powyższego urządzenia. Tym bardziej, że wykrywacz metali został zainstalowany na wibro-rynnie, przed rębakiem w bardzo trudnym i wymagającym otoczeniu. Ciągła eksploatacja potwierdza jego wysokie parametry i  profesjonalne wykonanie.Należy podkreślić przede wszystkim doskonałe parametry techniczne, stabilność pracy, nienaganną detekcje drobin metali, oraz profesjonalny i szybki serwis.Powyższy wykrywacz metali od dwóch lat pracuje w naszej firmie bez zarzutu. Z dotychczasowej współpracy z Firmą ELEKTRONIK SYSTEM z Charzykowy jesteśmy w pełni zadowoleni. Możemy z przyjemnością polecić tą firmę, jako dobrego i solidnego partnera.

 • P.U.H DOMINIK

  Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała w 2014 roku na nasze zamówienie dwa urządzenia do kontroli ostatecznej produktów.

  Na jednej z linii produkcyjnych zamontowany został wykrywacz metali serii ES-IMD-I-4015 do badania między innymi kapusty kwaszonej z marchewką 500g, buraczków marynowanych, przecieru ogórkowego.

  Na linii produkcyjnej pakującej kapustę kwaszoną z marchewką we wiaderka o masie netto 1000g zamontowano skaner X-Ray ES-TXR-4080SR.

  Obie maszyny zostały wykonane zgodnie z Naszymi wymaganiami. Parametry dostosowano do linii produkcyjnych. Poziom detekcji obydwu urządzeń spełnia wymogi audytów firm zewnętrznych. Do dnia dzisiejszego oba urządzenia pracują w trybie ciągłym, bez zarzutu. Obsługa serwisowa jest szybka i profesjonalna. Należy wspomnieć, że koszty obsługi znajdują się na konkurencyjnym poziomie.

  Dlatego możemy polecić firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, jako producenta maszyn do kontroli produktów spożywczych. 

 • RAISIO SULMA SULECHÓW

     

  W 2010 roku zamówiliśmy w firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński wagę wielogłowicową do rozważanie makaronu w procesie produkcyjnym, oraz przemysłowy wykrywacz metali do badania naszych produktów pod względem obecności metali. Wszystkie maszyny zostały dostarczone na czas zgodnie z naszymi wymaganiami. Waga wielogłowicowa została podłączona przez ich serwis do nietypowej maszyny pakującej i współpracuje z nią do dzisiaj. Wykrywacz metali bezbłędnie wykrywa wszystkie drobiny metali i nie sprawia żadnych problemów w eksploatacji i w obsłudze. Do dnia dzisiejszego nie ma żadnych zastrzeżeń do pracy wszystkich maszyn zamówionych i przez nas w firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński. Na  podkreślenie zasługuje  profesjonalne wykonanie zamówionych maszyn, zgodnie z naszymi wymaganiami profesjonalizm i szybka reakcja serwisu. Nie zawsze można spotkać firmę, która tak dba o swojego klienta. Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński to solidny i godny zaufania partner.

 • CUKIERNICTWO-HANDEL ‘’MAKO’’ Sp. z o.o.

  Firma o.o. Cukiernictwo-Handel MAKO Sp. z o.o. użytkuje od 2013 roku wykrywacz metali ES-IMD-I-4015, produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński.

  Urządzenie to zostało zbudowane po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy oraz szczegółowych parametrów technicznych.

  Detektor kontroluje słodycze pakowane w pudełka kartonowe i plastikowe, odnajdując zanieczyszczenia wszystkich typów metali.

  Do dnia dzisiejszego wykrywacz pracuje w trybie ciągłym bez zarzutu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do pracy maszyny. Wykrywacz metali został wykonany zgodnie z naszymi wymaganiami. Jest to bardzo przemyślana konstrukcja, bez zbędnych elementów i funkcji. Obsługa jest prosta i przyjazna dla użytkownika.

  W naszych warunkach produkcyjnych wymagana jest doskonałość detekcji i stabilność pracy, wymagania te są spełnione w 100%.

  Serwis jest szybki i profesjonalny, a koszty obsługi serwisowych są na rozsądnym poziomie.

  Dlatego możemy polecić firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, jako producenta maszyn do kontroli produktów w zastosowaniach przemysłu spożywczego. 

 • ZPUH POLDAR

  Niniejszym Listem Referencyjnym potwierdzam wieloletnią współpracę z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński.
  Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy ul.Długa 80 dostarczyła nam na nasze zlecenie urządzenie metal detektor. Metal detektor jest urządzeniem, które działa bez problemu jest łatwym w obsłudze.
  Firma ELEKTRONIK SYSTEM wykonuje u nas również coroczną walidację detektora metali. Usługa ta wykonywana jest z należytą starannością, rzetelnie i fachowo w terminie ustalonym zgodnie z naszymi wymaganiami.
  Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę ELEKTRONIK SYSTEM jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie.
  W związku z powyższym polecam firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński. Jest ona należycie przygotowana  do realizacji powierzonych zadań. Fachowość i życzliwość mogą stanowić wzór dla wielu innych firm. 
 • P.P.H KOSIEK

  Firma P.P.H KOSIEK użytkuje wykrywacz metali ES-IMD-I-4008F oraz JS 5035, produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński.
  Urządzenie to zostało zakupione po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy oraz szczegółowych parametrów technicznych. Do dnia dzisiejszego wykrywacz metali pracuje w trybie ciągłym bez zarzutów. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do pracy maszyn. Poziom detekcji obydwu urządzeń spełnia wymogi audytów firm zewnętrznych.
  W naszych warunkach produkcyjnych wymagana jest doskonałość detekcji i stabilności pracy, wymagania te spełnione są w 100%. Serwis jest szybki i profesjonalny, a koszty obsługi serwisowych są na rozsądnym poziomie.
  Dlatego możemy wszystkim polecić Firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, jako producenta maszyn do kontroli produktów w zastosowaniu przemysłu spożywczego. 
 • FUNGOPOL sp.j. Cis-Bankiewicz, Skórczewski

  Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie w 2008 roku wykonała na nasze zamówienie przemysłowy wykrywacz metali typu ES-GJ-4023, zabudowany na transporterze ruchomym do badania runa leśnego surowego i mrożonego. Wykrywacz został zainstalowany w procesie produkcyjnym zgodnie z naszymi wymaganiami. Do dnia dzisiejszego wykrywacz pracuje bez zarzutu. Trudne warunki pracy panujące w naszej firmie potwierdzają wysoką jakość i profesjonalne wykonanie urządzenia. Wszystkie elementy wykrywacza spełniają normy dopuszczania do pracy w przemyśle spożywczym. Należy podkreślić przede wszystkim doskonałe parametry techniczne, stabilność pracy, nienaganną detekcje wszelkich drobin metali oraz profesjonalny i szybki serwis. Powyższy wykrywacz funkcjonuje u nas bez zarzutu od ponad 3 lat. Z dotychczasowej współpracy z Firmą ELEKTRONIK SYSTEM z Charzykowy jesteśmy w pełni zadowoleni. Możemy z przyjemnością polecić tą firmę, jako dobrego i solidnego partnera. 

 • Biuro Łączności MSZ

  Szanowny Panie Piotrze,

  Serdecznie dziękuje za bezpłatne udostepnienie Wydziałowi Ochrony Placówek Biura Łączności Ministerstwa Spraw Zagranicznych ręcznego wykrywacza metali 3003B. Po przeprowadzeniu testów dokonaliśmy zakupu kilkudziesięciu sztuk. W naszej ocenie urządzenie to jest niezwykle pomocne w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa na placówkach, a także spełnia najwyższe wymagania techniczne i znakomicie sprawdza się w codziennej pracy.

  Otrzymaliśmy ponadto kolejne produkty do przeprowadzenia testów pozwalających na określenie możliwości wykorzystania urządzeń specjalnego przeznaczenia w zakresie podnoszenia poziomu bezpieczeństwa zagranicznych placówek RP.

  Liczę na dalszą i owocną współpracę. 

 • Krebo Sp. z o.o

  Jesteśmy zakładem produkujacym tekstylia dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych. W dniu 26 maja 2006 roku zakupiliśmy w firmie ELEKTRONIK SYSTEM panelowy wykrywacz metalu.

   Detektor doskonale funkcjonuje do dnia dzisiejszego i spełnia nasze wymagania. 

 • ANMAL Zamrażalnictwo Owoców i Warzyw

  Zamówiliśmy w firmie ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie przemysłowy wykrywacz metali ES-IMD-I-6035, na transporterze ruchomym do badania mrożonych warzyw i owoców. Wykrywacz metali został zbudowany i dostarczony do naszej firmy w terminie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

  Wykrywacz jest w ciągłej eksploatacji i pracuje bez zarzutu w trudnych warunkach dla maszyn i urządzeń, bada zbiorcze opakowania zamrożonych warzyw i owoców. ES-IMD-I-16030 został zbudowany solidnie i profesjonalnie. Mimo tak trudnych warunków wykrywacz metali zachowuje wysokie parametry detekcji i niezawodność działania.

  Z dotychczasowej współpracy z Firmą ELEKTRONIK SYSTEM z Charzykowa jesteśmy w pełni zadowoleni. Na szczególną pochwałę zasługuje profesjonalizm i dbałość o klienta.

  Możemy z przyjemnością polecić tą firmę, jako dobrego i solidnego partnera. 

Strony