Rurowe i Grawitacyjne

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo profesjonalne wykrywacze metali. Dostępne maszyny to najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które jednocześnie wyróżniają się prostotą obsługi. Urządzenia te wykazują wysoką niezawodność w najtrudniejszych warunkach otoczenia, niezależnie od sektora przemysłu, w którym są aktualnie eksploatowane. Produkowane przez nas przemysłowe detektory metali dedykowane są dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, do produkcji pasz itp. Dzięki przemyślanej, funkcjonalnej konstrukcji, a także najwyższej czułości, możliwe jest szybkie i bardzo precyzyjne wykrycie zanieczyszczenia oraz automatyczne jego usunięcie. Dużym atutem naszego sprzętu jest stabilność pracy oraz energooszczędność, które to sprawiają, że ich użytkowanie jest wyjątkowo satysfakcjonujące, a samo urządzenie zachowuje swoją żywotność przez długie lata. Dlatego tak są cenione przez naszych klientów w kraju i za granicą.
 
 • Rurowy Grawitacyjny Wykrywacz Metali ELEKTRON-MD-150 PR

  TYP: ELEKTRON-MD-PR-150
  Rurowy grawitacyjny wykrywacz metali ELEKTRON-MD-PR z automatycznym separatorem produktu zanieczyszczonego metalem jest przeznaczony do badania suchych surowców i produktów w procesie grawitacyjnym dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i recyklingu.
  Jest urządzeniem prawie bez obsługowym.
  Raz zaprogramowany nie wymaga dodatkowej obsługi.

 • Grawitacyjny Wykrywacz ELEKTRON-MD-P-1206RM Pharmancy

  TYP: ELEKTRON-MD-P-1206R PHARMANCY
  Jest to najnowszej generacji wykrywacz o bardzo wysokiej czułości do badania drobnych suchych produktów. Przeznaczony do pracy przede wszystkim w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz chemicznym.
  Wykrywacz jest w pełni automatyczny. Mikroprocesorowy system analizy detekcji sam steruje wszystkimi funkcjami. Urządzenie jest w pełni bezobsługowe. Obsługa jest banalnie prosta. Wystarczy tylko raz ustawić parametry i urządzenie działa w pełni samodzielnie.
  Niewielkie gabaryty i mobilność konstrukcji pozwalają na ustawienie wykrywacza w dowolnym procesie produkcyjny. Wykrywacz jest wyposażony w automatyczny separator zanieczyszczonych produktów, dzięki czemu proces produkcyjny działa nieprzerwanie bez niepotrzebnych przestojów.

 • Rurowy Ciśnieniowy Wykrywacz Metali ELEKTRON-MD-P

  TYP: ELEKTRON-MD-50PR
  Cyfrowy inteligenty rurowy wykrywacz metali z automatycznym separatorem do produktów płynnych pod ciśnieniem jest to wykrywacz specjalnie dedykowany do mas gęstych i płynnych pod ciśnieniem do 16Mp. Do płynnych produktów jajecznych, alkoholi, dżemów, mleka zagęszczonego, przetworów z mięsa surowego itp. Jest tak zaprojektowany by w maksymalnym stopniu eliminować wpływ żelaza biologicznego (hemoglobinę) zawartego w jajkach, mięsie surowym, mleku zagęszczonym itp. na poziom detekcji.