Przemysł Dziewiarski

Od 21 lat produkujemy wykrywacze metali. Od dziewięciu lat produkujemy przemysłowe detektory metali klasy ELEKTRON-NMD-6300 przede wszystkim na rynek Europejski, dedykowane do przemysłu dziewiarskiego i tapicerskiego.
Wiele firm w Polsce, produkujących produkty dla sieci IKEA posiada nasze wykrywacze metali, które spełniają ich wymagania. Wszystkie maszyny są dostosowywane do wymagań klientów.
Większość z tych maszyn jest zintegrowana z całym procesem produkcyjnym naszych klientów.
Dostosowujemy się do wszystkich wymagań zgodnie z możliwościami naszych maszyn. Jako jedyna firma w Europie proponujemy tak duże detektory metali o tak wysokiej czułości i wysokich parametrach technicznych spełniających wszystkie normy i dyrektywy Unii Europejskiej.
 • Przemysłowy Wykrywacz Metali do Kołder ELEKTRON-NMD-12020

  TYP: ELEKTRON-NMD-12020

  Wykrywacz metali został specjalnie zaprojektowany dla przemysłu dziewiarskiego, a w szczególności do kontroli materacy, pokrowców, kołder poduszek i.t.p.. ELEKTRON-NMD-12020 jest wyposażony w automatyczny system transportujący. Jego konstrukcja umożliwia badanie tak delikatnych tkanin jak jedwab. Detektor jest niezwykle czuły.
  Inteligentny system raportowania zdarzeń na łącze RS-232 do drukarki (w zestawie)

 • Wykrywacz Metali z Markerem ELEKTRON-NMD-12008M-D

  TYP:  ELEKTRON-NMD-12008M-D z markerem.
  Wykrywacz ten jest specjalnie zaprojektowany dla przemysłu gumowego do kontroli masy do produkcji opon, plastików, przemysłu dziewiarskiego i recyklingu, i.t.p. Jego konstrukcja zostanie wykonana zgodnie z ustaleniami.

 • Przemysłowy Cyfrowy Wykrywacz Metali do materacy ikea ELEKTRON-NMD-2500

  TYP:  ELEKTRON-NMD-2500
  Ten wykrywacz metali został specjalnie zaprojektowany dla przemysłu dziewiarskiego, a w szczególności do kontroli materacy, pokrowców, kołder poduszek i.t.p. ELEKTRON-NMD-630D-2500 jest wyposażony w automatyczny system transportujący. Jego konstrukcja umożliwia badanie tak delikatnych tkanin jak jedwab

 • Przemysłowy Wykrywacz Metali z Transporterem do Kołder Materacy Włóknin Ikea ELEKTRON-NMD-1800


  TYP:  ELEKTRON-NMD-1800
  Ten wykrywacz został zaprojektowany dla przemysłu włókienniczego i dziewiarskiego. Ma za zadanie wykrywanie drobin metali w prześcieradłach, materacach, tkaninach i płaszczach itp. W postaci złamanych igieł, zszywek i innych zanieczyszczeń metalowych.
  Doskonale jest przystosowany do szybkiej detekcji produktów w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym (guma, plastikowe opakowania do żywności itp.)

 • Przemysłowy Wykrywacz Metali ELEKTRON-NMD-6020 Przemysł Pończoszniczy, Włókienniczy

  TYP:  ELEKTRON-NMD-6020
  Wykrywacz wyposażony fabrycznie w automatyczny system transportujący, sterowany przez detektor, został specjalnie zaprojektowany dla przemysłu dziewiarskiego. Jego konstrukcja jest wykonana z niezwykłą precyzją umożliwiającą badanie tak delikatnych tkanin jak jedwab.

 • Wykrywacz Metali ELEKTRON-SW-2000

  TYP: SW-2000
  Wykrywacz przeznaczony do montażu pod transporterem ruchomym pozbawionym złącz metalowych. Jest doskonałym i tanim rozwiązaniem w przypadku badania wszelkiego rodzaju sypkich produktów i produktów zapakowanych w torebki płasko ułożonych na transporterze.

 • Wykrywacz Metali Sonda ELEKTRON-NMD-P-1500-250

  TYP: ELEKTRON-NMD-P-1500-250
  Wykrywacz ten został zaprojektowany dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego, górniczego, w specjalnym wykonaniu do pracy w tartakach oraz procesach recyklingu. Cechuje się bardzo łatwą obsługą oraz wysokim poziomem detekcji.